Look to learn - volledig zelf te kiezen
Omdat de spelletjes van Look-to-learn wel met oogbesturing gespeeld kunnen worden, maar de spelletjes niet zelfstandig gekozen kunnen worden heb ik een GridSet gemaakt waarin dit wel kan.
Er bestond al een gridset waarmee dit kon, maar daar werd de menu-structuur van look-to-read op de achtergrond gebruikt. Dit had als nadeel dat mijn zoon, nadat hij een spelletje gespeeld had en daarna een andere koos (uit een andere categorie), dat hij dan bij het verkeerde spelletje uitkwam.
Nu heb ik ervoor gekozen om Look-To-Read op de achtergrond helemaal af te sluiten na het spelen van een spel en daarna weer volledig van voor-af-aan op te starten. Dit duurt wel wat langer maar heeft een veel betrouwbaarder resultaat.
Er zitten nu 10 spelletjes in, je kunt naar wens meer spelletjes toevoegen (nieuwe pagina toevoegen) of kiezen voor andere spelletjes.
Look-to-learn is betaalde software, mocht je het met de gratis software willen gebruiken, dan dien je nog een paar toetsenbord-commando's toe te voegen en alleen de spelletjes te kiezen die gratis te gebruiken zijn.
Created in Grid 3
